Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Nie bój się improwizować – koncert online Trillingen Duo [3]

W sobotę 26 września o godz. 10:30 na naszych stronach odbędzie się transmisja ONLINE trzeciego koncertu podsumowującego nasze internetowe warsztaty dla młodych muzyków „Nie bój się improwizować!”.
 
Tym razem przedstawimy Państwu efekty pracy z uczestnikami zajęć, które prowadziły: multiinstrumentalistka Iwona Jędruch i kontrabasistka Małgorzata Kołcz, tworzące wykonujacy muzykę eksperymentalną zespół Trillingen Duo.
 
Podczas warsztatów młodzi muzycy poznawali różne techniki i sposoby rozwijania umiejętności improwizowania. Z uwagą obserwowaliśmy ich pracę i jesteśmy pełni podziwu dla wytrwałości oraz chęci doskonalenia.
 
Teraz wszyscy spotkają się pierwszy raz na żywo ze swoimi mentorkami i podczas koncertu, który odbędzie się w formie warsztatów, będą mieć okazję do wspólnego muzykowania.
Z radością pokażemy Państwu efekty tej współpracy.
 
Zapraszamy do obejrzenia transmisji na stronach www.artdecogroup.eu oraz www.facebook.com/adgagencja
 
Transmitować koncert będziemy z warszawskiego Quality Studio, przy współpracy z Rec Audio.
 
Serdecznie polecamy!

* Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.

—————–

➡ SZCZEGÓŁY PRZEDSIĘWZIĘCIA ⬅

Internetowe warsztaty „Nie bój się improwizować!” są bezpłatne i przeznaczone dla dzieci z całej Polski uczących się gry na dowolnych instrumentach lub śpiewu w szkołach muzycznych albo w instytucjach, prowadzących zajęcia muzyczne.

Zajęcia prowadzą artyści różnych specjalizacji, którzy posługują się językiem muzyki współczesnej, wykorzystując różne niekonwencjonalne techniki wydobywania dźwięku.

Warsztaty łączą wiele elementów. Prowadzący rozmawiają z dziećmi m.in. o muzyce współczesnej, zasadach i sposobach improwizacji, ilustrując te tematy muzycznymi przykładami. Prowadzą ćwiczenia i zabawy, które pomagają dzieciom łatwiej przyswoić przekazywaną wiedzę. Pokazują również jak przydatnym w muzykowaniu i improwizowaniu jest rzadko lubiane w szkołach kształcenie słuchu.

Bardzo ważnym w niniejszym projekcie jest wspólne muzykowanie i współdziałanie w grupie, dlatego dzieci uczestniczą w zajęciach ze swoimi instrumentami i czynnie improwizują pod kierownictwem prowadzących.

☎ Kontakt: tel. 790 395 228 lub e-mail: warsztaty@artdecogroup.eu

* Warsztaty i koncerty są rejestrowane w celach dokumentacyjnych.

Organizator
Agencja Muzyczna Art Deco Group

Współfinansowanie
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowe Centrum Kultury

Partner
Polskie Towarzystwo Muzyki Współczesnej

Współpraca

Patroni medialni
POLMIC.PL – Polskie Centrum Informacji Muzycznej oraz portale Presto. Muzyka Film Sztuka i cameralmusic.pl

 

Nie bój się improwizować – koncerty Trillingen Duo na zakończenie warsztatów

W sobotę 26 września o godz. 10:30 i o godz. 13:00 odbędą się transmisje ONLINE kolejnych dwóch koncertów podsumowujących nasze internetowe warsztaty dla młodych muzyków „Nie bój się improwizować!”.Tym razem przedstawimy Państwu efekty pracy z uczestnikami zajęć, które prowadziły: multiinstrumentalistka Iwona Jędruch i kontrabasistka Małgorzata Kołcz, tworzące wykonujacy muzykę eksperymentalną zespół Trillingen Duo.Podczas warsztatów młodzi muzycy poznawali różne techniki i sposoby rozwijania umiejętności improwizowania. Z uwagą obserwowaliśmy ich pracę i jesteśmy pełni podziwu dla wytrwałości oraz chęci doskonalenia.Teraz wszyscy spotkają się pierwszy raz na żywo ze swoimi mentorkami i podczas koncertu, który odbędzie się w formie warsztatów, będą mieć okazję do wspólnego muzykowania.Z radością pokażemy Państwu efekty tej współpracy.Zapraszamy do obejrzenia transmisji na stronach www.artdecogroup.eu oraz www.facebook.com/adgagencjaTransmitować koncert będziemy z warszawskiego Quality Studio – recording and sound production, przy współpracy z Rec Audio. Polecamy!* Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.#warsztaty #nbsi #niebójsięimprowizować #dladzieci

Opublikowany przez Agencja Muzyczna Art Deco Group Wtorek, 22 września 2020

 

 

 

wrzesień 26 2020

Venue

Online

mazowieckie

Phone:

790395228

Visit Venue Website

Organizator

ART DECO GROUP
Phone: +48 790 395 228
Email:
Website: Visit Organizer Website
Skip to content