TRILLINGEN DUO

Trillingen Duo


TRILLINGEN DUO
 jest unikatowym zespołem, stworzonym przez Iwonę Jędruch i Małgorzatę Kołcz, który prezentuje niekonwencjonalne brzmienia orientalnych instrumentów połączonych z instrumentami klasycznymi oraz głosem.
Duet wykonuje muzykę improwizowaną i eksperymentalną. Bierze udział w projektach muzyki współczesnej przeznaczonych dla szerokiej publiczności, jak również prowadzi warsztaty improwizacji dla najmłodszych.


Iwona Jędruch
– gongi, misy dźwiękowe, perkusjonalia, skrzypce, głos

Multiinstrumentalistka i dziennikarka. Ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku.

Gra muzykę improwizowaną na instrumentach rzadko spotykanych. Stosuje własne techniki wydobywania dźwięku. Występuje na koncertach solo i w duetach, m.in. ze Zdzisławem Piernikiem (tuba), Tadeuszem Sudnikiem (live electronics) i Małgorzatą Kołcz (kontrabas).

Gra na wernisażach malarskich, bierze udział w projektach muzyczno–plastycznych, m.in. z Anną Carpenter, Edytą Dzierż i Małgorzatą Kapłan.

Prowadzi autorskie warsztaty improwizacyjne, rozwojowe i relaksacyjne dla młodzieży i dorosłych SZTUKA DŹWIĘKU SZTUKĄ ŻYCIA, wykorzystując harmonizującą funkcję wibracji dźwięku. Pisze także felietony.


Małgorzata Kołcz
– kontrabas

Ukończyła AM w Gdańsku oraz UAM w Poznaniu. Stypendystka MKiDN oraz Stowarzyszenia Autorów ZAiKS. Jako muzyk orkiestrowy występuje z zespołami kameralnymi i orkiestrami (m.in. MTM im. J. Kiepury, Warsaw Camerata, Polską Orkiestrą Radiową, Kwartetem Wilanów i Opium String Quartet).

Jako kameralistka wykonuje również muzykę eksperymentalną i improwizowaną.

Małgorzata Kołcz z powodzeniem łączy działalność muzyczną z pracą dedykowaną kulturze. Aktywnie działa na rzecz upowszechniania muzyki poważnej i jej twórców, projektując i organizując wydarzenia promujące kulturę wyższą (Warszawski Letni Festiwal Nowego Miasta, „Muzyczne Pejzaże Czesława Miłosza”, „Muzyka Słów Zbigniewa Herberta”, „Audio Stage”, „Muzyka współczesna nie gryzie“, „Opowiedz mi bajkę” „Via hominis, via caelestis”).

Anna Ignatowicz-Glińska - Gromadki

Ryszard Osada - Alone

Trillingen Duo

Trillingen Duo

KONTAKT

TEL. NR 790 395 228 ORAZ BIURO @ ARTDECOGROUP.EU