Ładowanie Wydarzenia

Mistrzowski Kurs Interpretacji dla śpiewaków z Anną Radziejewską i Pawłem Sommerem

Akademia Kameralistyki w Pałacu Ojrzanów
03-07.11.2021

Mistrzowski Kurs Interpretacji dla śpiewaków
„Styl i technika”

PROWADZENIE:
Prof. UMFC dr hab. Anna Radziejewska
Wykł. mgr Paweł Sommer

Fundacja Wspierania Kultury „Przyjaciele Muzyki” zaprasza artystóe śpiewaków do udziału w kursie mistrzowskim, który odbędzie się w Pałacu Ojrzanów (ul. Tarczyńska 1, Żabia Wola) w dniach 03-07.11.2021 r.

INFORMACJE:
www.facebook.com/przyjacielemuzyki
tel. 723 714 040

ZASADY UCZESTNICTWA:

1. Organizatorem kursu jest Fundacja Wspierania Kultury „Przyjaciele Muzyki”. Wszystkie dane kontaktowe i szczegóły znajdują się na www.facebook.com/przyjacielemuzyki oraz pod nr. 723 714 040.

2. Zajęcia odbywać się będą w Pałacu Ojrzanów (ul. Tarczyńska 1, Żabia Wola).

3. W kursach mogą wziąć udział śpiewacy – studenci i absolwenci bez górnej granicy wieku.
Zgłoszenia wraz z CV artystycznym prosimy przesyłać na adres kontakt@przyjacielemuzyki.pl

4. Organizator zapewnia Uczestnikom w czasie trwania kursu 5 lekcji dla każdego duetu, od 03 do 07 listopada br. według harmonogramu ustalonego przez prowadzącego, przy czym lekcje będą otwarte dla wszystkich zainteresowanych – Uczestników kursów. Kurs zakończony będzie koncertem w wykonaniu uczestników.

5. Organizator zapewnia Uczestnikom zakwaterowanie w pokojach 1 lub 2-osobowych wraz z pełnym wyżywieniem w Pałacu Ojrzanów.

6. Koszt kursu wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem w dn. 03-07.11 (03.11 – lunch, kolacja, 04-06.11– śniadanie, obiad i kolacja, 07.11 – śniadanie, lunch) to 1200 zł brutto, płatne w ciągu 3 dni od otrzymania potwierdzenia rejestracji na konto:

FUNDACJA WSPIERANIA KULTURY
PRZYJACIELE MUZYKI
NR KONTA BANKOWEGO
64 1240 2887 1111 0010 6288 6685
Bank Pekao S.A.

7. Uczestnicy proszeni są o przesłanie najpóźniej do 15 października 2021 r. drogą elektroniczną na adres: kontakt@przyjacielemuzyki.pl zgłoszeń zawierających biogram artystyczny (max. 2000 znaków) i programu nad którym chcą pracować w trakcie kursu.

8. Ze względu na ograniczoną liczbę Uczestników, prosimy o dokonanie wpłaty za kurs dopiero po otrzymaniu potwierdzenia rejestracji ze strony Fundacji.

9. Dodatkowe informacje:
• Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania zasad ustalonych przez Organizatora oraz do udziału w zajęciach zorganizowanych w ramach Akademii Kameralistyki w Pałacu Ojrzanów 2021.
• Nadesłanie zgłoszenia wraz z potwierdzeniem dokonania wpłaty jest równoznaczne z wyrażeniem zgody Uczestnika na audiowizualną rejestrację kursów (foto lub wideo) przez Organizatora dla potrzeb dokumentacji oraz promocji.
• Filmowanie i nagrywanie podczas Warsztatów możliwe jest tylko i wyłącznie za zgodą Prowadzącego. Organizator zabrania Uczestnikom rejestracji zajęć oraz ich powielania bez uprzedniej zgody Prowadzącego oraz członków grupy uczestniczących w zajęciach.
• Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z zajęć warsztatowych osób zachowujących się niestosownie lub nieprzestrzegających regulaminu warsztatów i hotelu oraz zasad ustalonych przez Prowadzących.
• Wszelkie kwestie nie ujęte w regulaminie rozstrzyga Organizator, który jednocześnie zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w niniejszym regulaminie.

OSOBA DO KONTAKTU:
Marcin Rudziński – tel. 723 714 040
e-mail: kontakt@przyjacielemuzyki.pl

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

ORGANIZATOR: Fundacja Wspierania Kultury „Przyjaciele Muzyki”
WSPÓŁFINANSOWANIE: Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu
PARTNER: Pałac Ojrzanów
WSPÓŁPRACA: Art Deco Group
PATRONAT MEDIALNY: Polskie Centrum Informacji POLMIC, prestoportal.pl, cameralmusic.pl

Listopad 03 2021

Details

Start: 3 listopada||14:00
End: 7 listopada||17:00
Cost: 1200zł
Wydarzenie Categories: ,
Wydarzenie Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Website: Visit Event Website

Venue

Pałac Ojrzanów

ul. Tarczyńska 1
Ojrzanów, mazowieckie 96-321 Poland

+ Google Map

Organizator

Fundacja Przyjaciele Muzyki
Skip to content