Ursynów: Warsztaty improwizacji dla dzieci „Opowiedz mi bajkę”

W grudniu br. zapraszamy dzieci w wieku 3-8 lat i ich rodziców na cykl zajęć dla najmłodszych, podczas których będą uczyć się, bawić się i improwizować w towarzystwie świetnych muzyków i książek.

Pierwsze warsztaty odbędą 7 grudnia br. Organizatorem jest Polskie Towarzystwo Muzyki Współczesnej, a będzie nas gościło Miejsce Aktywności Lokalnej (ul. Kłobucka 14, Warszawa).
Muzycznym gościem warsztatów będzie zespół Trillingen Duo, który tworzą: multiinstrumentalistka Iwona Jędruch i kontrabasistka Małgorzata Kołcz. Przygodę przez improwizacje wspólnie z artystkami poprowadzi kompozytor i pianista Jarosław Siwiński.
Prócz zabaw z improwizacjami i książkami, dzieci poznają różne techniki wydobywania dźwięku, które eksponują jego walory kolorystyczne i dynamiczne, a także będą mogły same zagrać na perkusjonaliach.
Zajęcia trwają 90 minut z krótką przerwą.
Udział w warsztatach jest bezpłatny – liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejszą rejestrację uczestników zajęć pod numerem telefonu 790 395 228 oraz e-mailem warsztaty@artdecogroup.eu.
Serdecznie zapraszamy!

Projekt współfinansuje Dzielnica Ursynów m.st. Warszawy.
__________
Organizator: Polskie Towarzystwo Muzyki Współczesnej
Współfinansowanie: Dzielnica Ursynów m.st. Warszawy / Urząd Dzielnicy Ursynów
Partnerzy: Miejsce Aktywności Lokalnej Kłobucka 14 i Stowarzyszenie Autorów ZAiKS
Współpraca: Art Deco Group
Kurator warsztatów: Małgorzata Kołcz
Skip to content